Strefa z kawiarnią

dla pasjonatów gier i łamigłówek

Chcecie móc zagrać w jednym miejscu w escape roomach, jak „The Movie", czyli unowocześniona "Sprawa 666", "Nikola T”, czyli rozbudowane "Laboratorium Tesli", "Aresztowani", czyli remake krakowskiego pokoju „Sharelock - Ucieczka z więzienia"?

Jesteście fanami lasertagów poszukującymi wyzwań, misji i profesjonalnych scenografii? W czasie wolnym gracie w planszówki i ich świat nie ma przed Wami tajemnic?

A może chcecie poznać podobnych pasjonatów, powymieniać się doświadczeniami albo zmierzyć się z nimi w grach?

Dzięki spotkaniu pasjonatów gier, renomowanych firm tworzących escape roomy z profesjonalnym inwestorem sprawiającym, że ich najśmielsze wizje zostaną urzeczywistnione - powołujemy do życia centrum rozrywki.

TickTack w odsłonie nie z tej ziemi!

Tony planszówek z całego świata

Sprawdź >>

Wbijam!

Sprawdź >>

To wszystko już w październiku na blisko 1000m2

kipiącej od rozrywki przestrzeni

w CH Załęże w Katowicach!

 

 

Zapisz się do naszego newslettera

i zgarnij zniżkę na nowy wymiar rozrywki

Kto za tym stoi?

 

Twórcy renomowanych firm escape roomowych Tick Tack, EscapeLand, Share_lock, Share_lock Kraków, Do Not Enter, scenografowie, programiści, specjaliści od efektów specjalnych oraz inwestor.

Dzięki takiej miksturze pasji, wiedzy, doświadczenia ze świata rozrywki z biznesem najwyższego kalibru szalony pomysł, jaki zaświtał w przeszło rok temu w głowach projektantów escape roomów z Tick Tack nabiera realnych kształtów.

Centrum otwierane będzie etapami: pełną moc wrażeń planujemy na październik 2020 roku. Jednak pierwsze atrakcje będą gotowe już we wrześniu!

 

Obserwujcie nas w social mediach i bądźcie na bieżąco!

Nasz cel?

 

Nowy wymiar rozrywki pochłaniającej uczestników w 100%: realistyczne doświadczenia, fabularna głębia, klimat, swobodna atmosfera, nawiązywanie i celebrowanie przyjaźni.

 

Jak? Poprzez zebranie w jednym miejscu wyjątkowych i odnowionych escape roomów, całkowicie nowych lasertagów, setek planszówek oraz tworząc wokół nich miejsce spotkania dla społeczności pasjonatów.

 

To jednak dopiero początek!

Stay tuned!

Newsletter

 

Dołącz do naszego newslettera i bądź pewien, że nic Ci nie umknie!

 

Dodatkowo otrzymasz:

Odliczanie trwa!

Facebook

Instagram

TripAdvisor

Escape room

Nowe technologie

Lasertag

Świat rozbudowanych fabuł

Kawiarnia & Planszówki

Wymieniaj się doświadczeniem

Tutaj wpisz swój adres e-mail:
Wbijam!*
Wbijam!*
Adres został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Wbijaj!

I odbierz darmowy pakiet korzyści!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w szczególności imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej, przez Usługodawcę w celu otrzymywania informacji marketingowych o produktach i usługach administratora danych (więcej)

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w szczególności imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej, przez Usługodawcę w celu otrzymywania informacji marketingowych o produktach i usługach administratora danych, w tym informacji w formie subskrypcji na mój adres poczty elektronicznej w myśl art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, iż zostałem pouczony o przysługujących mi prawach tj. prawie dostępu do treści swoich danych, prawie do ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu na ważność przetwarzania przed wycofaniem zgody. (mniej)

Nowe technologie

Escape room

 

Wchodzicie do ciemnego pomieszczenia. Ledwo migające latarki oświetlają je na tyle, że jesteście w stanie stwierdzić, że nagle, po przekroczeniu wrót, znaleźliście się w opuszczonej świątyni w głębi dżungli. Scenografia jest w 100% realistyczna, co widać i czuć przy każdym dotyku. Z głośników dobiega cicha muzyka potęgująca aurę tajemniczości. W powietrzu unosi się charakterystyczna tropikalna woń.

 

Wiecie, że gdzieś za ścianą kryje się poszukiwany przez Was skarbiec ze złotem - jednak za nim do niego dotrzecie, musicie przedrzeć się przez kolejne wyzwania i zagadki oraz odnaleźć właściwe pomieszczenie.

 

Tak w skrócie można określić pierwsze doświadczenie z przykładowym, nowoczesnym escape roomem. Na czym polega ta zabawa? Na bezpośrednim i osobistym udziale w fabule rodem z filmów czy książek, której przejście wiąże się z zadaniami, zagadkami, wyzwaniami manualnymi i łamigłówkami.

 

Aby to się udało musicie całą grupą współpracować i... świetnie się przy tym bawić! Pamiętajcie: tutaj to Wy stajecie się bohaterami, a powodzenie akcji zależy tylko i wyłącznie od Was!

Wymieniaj się doświadczeniem

Kawiarnia & Planszówki

 

Czym byłby świat rozrywki bez całej społeczności pasjonatów potrafiących godzinami rozmawiać o swoich ulubionych grach, fabułach czy wspominać potyczki? Zależy nam, abyście nie tylko brali udział w naszych rozgrywkach, ale i mieli możliwość spędzić czas w swoim towarzystwie.

 

Poznajmy się, pogadajmy, pograjmy w planszówki, zjedźmy i napijmy się czegoś, zaplanujmy wspólny wypad do escape roomów.

 

Do Waszej dyspozycji dajemy kilkaset planszówek: imprezowych, rodzinnych, jedno-dwu-wieloosobowych, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Możecie po prostu poznać się i porozmawiać przy kawie albo wyłącznie skupić się na grach. To miejsce jest dla Was!

Świat rozbudowanych fabuł

Lasertag

 

Lubicie paintball czy komputerowe strzelanki? Jesteście pełni uznania dla dokonań jednostek specjalnych, jak Grom czy Navy Seal's? Albo może chcielibyście wcielić się w kosmicznych żołnierzy niczym Starship Troopers?

 

Nasze lasertagi to nie tylko proste pojedynki z urządzeniami podczerwieni LED i nadajnikami. Idziemy o krok dalej: będziemy stopniowo rozwijać tę rozrywkę, oferując Wam coraz to nowsze misje i scenariusze. Dzięki zastąpieniu kulek z farbą wiązką podczerwieni zabawa ta jest całkowicie bezbolesna, amunicja jest nielimitowana, a zasięg i celność bez precedensu. Alfa 1. Do zobaczenia na froncie! Odbiór.

NADCHODZI NOWY

WYMIAR

ROZRYWKI

NADCHODZI NOWY

WYMIAR

ROZRYWKI

Wbijam!

Nowy wymiar rozrywki!

Katowice, CH Załęże

 

To jak? Wbijasz?

© TICKTACK ESCAPEROOMS | KATOWICE 2020 | WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. POLITYKA PRYWATNOŚCI >>

© TICKTACK ESCAPEROOMS

KATOWICE 2020

WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

POLITYKA PRYWATNOŚCI >>

 

REALIZACJA: LANDING.PL

REALIZACJA: LANDING.PL